Ojcze nasz i Huna (wg M.F. Long) – ezoteryka Chrześcijańska

Jak rozumieć modlitwę „Ojcze nasz…” wg HUNY i w interpretacji M.F. Long’a

Ojcze nasz i HUNA

W „Ojcze nasz…” M.F.Long dostrzega wzór, z wymieniem części składowych potrzebnych do sformułowania modlitwy oraz kroki, jakie należy poczynić. „Ojcze nasz” nie jest więc modlitwą samą w sobie, ale jest przekazem ogólnego sposobu wznoszenia modlitw.

„Przyjdź Królestwo Twoje. Bądź wola Twoja, jako i w niebie tak i na ziemi”

„Wyższa Jaźni pozwól mi się z tobą skontaktować i dać Ci manę, żebyś mogła urzeczywistnić na ziemskim planie moje obrazy ukształtowanych myśli, jak są one obecnie rzeczywistością na poziomie form nasienia, wzorów myśli – tam, gdzie się znajdujesz.”

„Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj”

„Chleb życia” – mana przesyłana od Niższego Ja i wracająca od Wyższego Ja, błogosławiony pokarm. Pomoc, prowadzenie i obrona, którą tylko Wyższe Ja może nam zapewnić i tylko w tym wypadku, gdy będzie miało pełne znaczenie w życiu człowieka. Niższą manę Wyższe Ja musi otrzymywać codziennie w modlitwie, o ile ma ona działać na planie fizycznym.

„I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”

„Chybienie celu” – jeżeli nie udało się nawiązać pełnego kontaktu z Wyższym Ja i utworzyć prawidłowej modlitwy w powodu innego rodzaju grzechy (kompleksy, niezracjonalizowane wspomnienia). Otrzymamy pomoc, żeby się ich pozbyć („przebaczenie”), o ile pomożemy innym uwolnić się od tego.

„I nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zbaw ode złego. Bo Twoje jest Królestwo, i moc, i chwała na wieki. Amen.”

Nie dopuść do tego, żeby się nić Aka rozluźniła, nie pozwól, żebyśmy wpadli w pętlę, gdyż wiemy, że jesteś dobry, doskonały i wspaniały, i że zawsze takim pozostaniesz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o